Emma Watson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Emma Watson forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Biografija

Go down 
+4
flex potter
-->>>¿?¿WhAtSeRnAmE¿?¿<<<
*Micy*
Wwinner
8 posters
AuthorMessage
Wwinner
Admin
Admin
Wwinner


Posts : 33
Join date : 2009-07-17
Age : 29

Biografija Empty
PostSubject: Biografija   Biografija Icon_minitimeFri Jul 17, 2009 5:44 am

Puno ime: Emma Charlotte Duerre Watson

Nadimak: Em, One Take Watson (zato sto uglavnom sve scene snimi iz prvog puta)

Roditelji: Oni su advokati, ali su razvedeni. Ona zivi sa majkom i mladjim bratom Alexom. Tata (Chris) advokat, Mama (Jaqueline) advokat, Brat (Alex - 3 godine je mladji od Eme)

Kada i gde je rođena: 15. april 1990. godine u Oxfordshire, Engleska

Adresa: Oxfordshire, England

Hobi: Igra hokej, tenis, Stoni tenis, Kosarku, Umetnost, ples i igra

Zanimljivost: Iako joj je u filmu kosa smedja, njena prava boja kose je prljavo plava, farbaju je zbog potreba snimanja.

Uzori: Julia Roberts, Sandra Bullock, Goldie Hawn.

Kućni ljubimci: Dve macke koje se zovu Bubbles(Baloncic) i Domino.

Prva uloga: Iako joj je uloga Hermione Grainger prva profesionalna uloga, Emma je prvi put zaigrala u skolskoj predstavi, i to vec sa sedam godina.

Nagrade: Pocetkom 2004. godine proglasena je za glumicu tinejdzerku koja najvese obecava i tom prilikom joj je u Londonu dodeljena nagrada - FIRST LIGHT FILM AWARDS.

Visina: 165 cm

Oči: Tamnobraon

Kosa: Prljavo plava

Slobodno vreme: Provodi na suncu, sa porodicom ili prijateljima, peva i naravno glumi.

Sviđa joj se: Brad Pitt i misli da je Orlando Bloom sladak

Za 16-godišnju Emmu Watson već znate da obožava Brada Pitta, ali, zbog izvesne razlike u godinama, holivudski srcelomac neće moći da ispuni njenu najveću želju-da se pojavi u sledećem nastavku serijala. Naime, u ˝The Goblet Of Fire˝ predviđena je Emmina prva prava ˝HP˝ romantična scena, pošto se u četvrtoj knjizi Hermiona zaljubljuje u bugarskog tragača Viktora Kruma. ˝Brad je, nažalost, isuviše star da igra dečaka, a J. K. Rowling kao za inat nije smislila lik plavokosog Hogwarts kvidič trenera˝, kaže Emma, ˝Ali pošto sam ovih dana upoznala glumca koji će igrati Viktora Kruma(Stanislav Ianevski), moram da kažem da mi se i on sviđa-sigurna sam da će naše romantične scene biti OK... Ali, ne baš PREVIŠE romantične, ako razumete šta hoću da kažem...˝

Emma i dalje skače u mestu i ciči od oduševljenja kada se seti dana kada je upoznala svog ljubimca. Evo kako je to izgledalo: ˝Brad je snimao ˝Troju˝ u Šeperton studiju, sasvim blizu studija gde smo radiji ˝Harija Potera˝. Jednom su mi rekli da moram na brzinu da skočim do Šepertona, kako bih snimila neke dijaloge. Dok smo se vozili kolima, moja sekretarica Emilija rekla mi je:˝Emma, znaš šta? Nemamo nikakvog posla u studiju, idemo da te upoznamo sa Bradom Pittom!˝ Načisto sam pošizela! Dobila sam takvu tremčugu, kakvu nisam osetila ni za vreme audicije. Ipak, susret je bio divan, a Brad tako ljubazan. Još kad mi je rekao da su Jennifer Aniston i on bar deset puta gledali prva dva ˝HP˝ filma! Bila sam presrećna!˝

Možda Je i Brad imao tremu što upoznaje slavnu glumicu - ne treba zaboraviti da je Emma Watson zvezda filmova koji su među 7 najgledanijih u istoriji filma. Nijedan Bradov film, pa ni aktuelna ˝Troja˝, ne mogu ni da primirišu Top Ten.

Emma je trenutno najpopularnija svetska tinejdžerka, ali ni nju, baš kao ni Daniela Radcliffa, uspeh nije mnogo promenio. Možda baš zbog toga što privatno noje sasvim nalik Hermioni. ˝Definitivno nisam ˝Miss Perfect˝. Uživam u školi, ali nisam najbolja u svim predmetima, niti me stalno biraju za predsednika razreda. Ponekad se ponašam kao dečak, a ponekad i ženstveno-kako mi se ćefne!˝

Obično nosi džins i majice(˝Bilo mi je drago što sam to mogla da nosim i u filmu,najzad sam se rešila one odvratne Hogvortske suknje˝), obožava sport, naročito atletiku, a posebno joj je sladak uspeh u povlačenju konopca, kada su se sukobili dečaci i devojčice iz njenog razreda: ˝Tako lako smo ih pobedili, da je to bilo za ne verovati! Posle nam je nastavnica fizičkog objasnila taknu uspeha-devojke u našem uzrastu imaju razvijenije butine!˝

Emma redovno mora da ˝posvetli˝ kosu, kako bi imala pravi ˝Hermione look˝. Njen lik je u novom filmu ˝pravi rock`n`roll˝, jer se hrabro suprostavlja nastavnicima i zločestom Melfoju. Kao i Daniel Radcliffe, ne može da se iščudi kakva je bila klinka kada vidi neke scene iz prvog ˝HP˝ filma: ˝Moja mama čuva jedno komšijsko dete, koje stalno hoće da gleda Harija Potera. Pre neki dan sam upala u sobu i videla na Tv-u jednu od svojih scena. Samo što se nisam onesvestila,o moj Bože, pa to nisam ja!˝

Emmini roditelji su advokai(sada već razvedeni), koji su 5 godina živeli u Francuskoj. Ima stari krug prijatelja, uz koje je odrasla i koji će je uvek doživljavati kao normalnu osobu, a ne kao filmsku zveudu. Naravno da je stekla dva nova prijatelja: ˝Den i Rupert su duhoviti i stalno smišljaju neke šale. Oni su zapravo sjsjan par komičara i mogu da se kladim da će posle Harija Potera ponovo zajedno zaigrati u nekoj otkačenoj komediji!˝
Back to top Go down
*Micy*
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1
*Micy*


Posts : 32
Join date : 2009-08-19

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 1:33 pm

Mnogo toga o njoj nisam znala! Hvala!
Back to top Go down
-->>>¿?¿WhAtSeRnAmE¿?¿<<<
Trazis swe o Emmi
Trazis swe o Emmi
-->>>¿?¿WhAtSeRnAmE¿?¿<<<


Posts : 120
Join date : 2009-07-18

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 2:37 pm

lepo.. ali mi se ne da da citam xD
Back to top Go down
flex potter
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1



Posts : 38
Join date : 2009-08-22

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 3:51 am


BAS LEPOOOO Exclamation Question Very Happy
Back to top Go down
xXTaylor LautnerXx
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1
xXTaylor LautnerXx


Posts : 22
Join date : 2009-08-19

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 3:01 pm

*Micy* wrote:
Mnogo toga o njoj nisam znala! Hvala!
Ni ja...
Back to top Go down
Emma
Admin
Admin
Emma


Posts : 93
Join date : 2009-08-20
Age : 29
Location : My magic world...

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 10:58 am

ja sam to vec citala sve ranije, jer me zanimalo...xD bas super... Smile)
Back to top Go down
Alex Riddle
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1
Alex Riddle


Posts : 41
Join date : 2009-08-20

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 12:10 pm

xXTaylor LautnerXx wrote:
*Micy* wrote:
Mnogo toga o njoj nisam znala! Hvala!
Ni ja...
ni ja....bas je cool....i emm voli macke <3
Back to top Go down
*Dramione shipper*
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1
*Dramione shipper*


Posts : 6
Join date : 2009-10-24
Age : 28
Location : Hogwarts...:)

Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 8:22 am

Emma wrote:
ja sam to vec citala sve ranije, jer me zanimalo...xD bas super... Smile)

aham...i ja sam citala... Smile co0l...
Back to top Go down
Sponsored content





Biografija Empty
PostSubject: Re: Biografija   Biografija Icon_minitime

Back to top Go down
 
Biografija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Biografija.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Emma Watson  :: Emma Duere Charlotte Watson :: Biografija i Filmografija-
Jump to: