Emma Watson forum

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!

Go down 
AuthorMessage
KStew
Admin
Admin

PostSubject: Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!   Wed Aug 19, 2009 3:05 pm

Glumica Emma Watson,najpoznatija po ulozi Hermione Grejndzer odlucila je da ide na koledz da studira Engleski jezik i jos neke dodatne.

Emma kaze da bi wolela da dobije neku usputnu ulogu dok je na koledzu cisto da proba oba istowremeno.

Medjutim,dok se po jawnosti suska hoce li ici ili nece,Emma je wec posetila Harvard i Jejl.

Fanowi su mislili da se odlucila za Harvard,jer je tamo widjena ali je se wec sledeceg dana proculo da su je wideli na prestiznom koledzu Jejl.

Ewo sta je par studenata imalo da kaze o njenoj poseti Jejlu:

- Bila je veoma prizemna.Pricali smo sa njom kao sa studentom iz Jejla.Nije bilo ono kao : ,, O moj Boze , ti si iz Hari Potera! ,, - priznaje jedna studentkinja

- Emma je dosla da poseti Jejl,i uopste nije zelela da je tretiraju kao celebrity licnost! - priznaje direktorka Jejla

Pa,ostaje nam jos samo da widimo gde ce Emma otici i da se nadamo da ce i dalje biti werna ulozi Hermione koja ju je gurnula pod zvezde.
Back to top Go down
View user profile http://emmawatson-serbia.1talk.net
*Micy*
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1

PostSubject: Re: Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!   Thu Aug 20, 2009 10:01 am

Auuu, baš me zanima šta će biti dalje.
Back to top Go down
View user profile
xXTaylor LautnerXx
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1

PostSubject: Re: Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!   Sat Aug 29, 2009 3:07 pm

Znam za ovo....I mene zanima...
Back to top Go down
View user profile
flex potter
Gledas Hary Potter 1
Gledas Hary Potter 1

PostSubject: Re: Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!   Tue Sep 08, 2009 1:51 pm

cucla sam nestoo ali me zanimaaaaaa....
Back to top Go down
View user profile
Emma
Admin
Admin

PostSubject: Re: Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!   Fri Sep 11, 2009 10:56 am

ja sam cula da napusta glumu zbog odlaska u skolu, sad nzm dali je to trajno ili privremeno... msm nije trajno valjda....
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!   

Back to top Go down

Emma ide na fakultet i (najverovatnije) napusta glumu!
Back to top 
Page 1 of 1